Oferta dla pacjentów z zagranicy

 

Rozpocznij leczenie w naszym gabinecie!

 

Pacjentom z odległych rejonów Polski oraz z zagranicy oferujemy kompleksowy pakiet leczenia połączony z pobytem w Szczecinie. Pakiet obejmuje przyjazd, zakwaterowanie, pobyt, wycieczki po mieście oraz usługi stomatologiczne, wykonywane w naszym Centrum.

Co powinieneś zrobić?

  • Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz do nas.
  • Właściwie to nic więcej nie musisz robić, bo to my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z pobytem w kraju. W trakcie rozmowy telefonicznej przeprowadzimy wstępna diagnozę, oraz ustalimy termin Twojego przyjazdu.
  • Klikając tu lub tu, znajdziesz linki pomocne przy szukaniu połączenia lotniczego z Polską.
  • Odbierzemy Cię z lotniska.
  • Zabierzemy Cię do hotelu, w którym wcześniej zarezerwujemy Ci miejsce. Jeżeli wybierzesz Hotel Nord położony  najbliżej naszego gabinetu, otrzymasz rabat.
  • Jeżeli szukasz hotelu spa, zarezerwujemy Ci Radisson Blu Hotel Szczecin. Hotel Radisson Blu  w Szczecinie znajduje się w samym sercu miasta. Od największych atrakcji turystycznych dzieli  go zaledwie 10 minut wędrówki. Sąsiaduje bezpośrednio z nowoczesnymi centrami handlowymi i największymi  arteriami komunikacyjnymi.
  • Na koniec zaproponujemy Ci miłe spędzenie czasu w Szczecinie. Będziesz mógł zwiedzić najciekawsze zakątki tego miejsca wraz z przewodnikiem.

 

SZCZECIN

Szczecin – dawniej stolica Księstwa Pomorskiego a obecnie nowoczesna stolica województwa zachodniopomorskiego, największe miasto na Pomorzu Zachodnim. Od wieków jest to miejsce krzyżowania się ważnych tras tranzytowych Europy, dlatego też Szczecin nazywany jest polskim oknem na świat.

Historia Szczecina
Szczecin jest miastem o ponad tysiącletniej tradycji i burzliwych dziejach. Jego okres świetności przypada na czasy panowania książąt z dynastii Gryfitów oraz przynależności miasta do Hanzy (XIII-XVII wiek). W tym czasie miasto było jednym z najpotężniejszych portów i ośrodków handlu na Pomorzu.Historyczne nazwy to Sasin, Sedinum, Stetinum, Stettin.

Paryż Północy
Do dzisiaj Szczecin zachował swój niepowtarzalny charakter, turystów urzeka to miasto zabytkową architekturą i wspaniałą zielenią. Gwiaździste rozplanowanie placów przywodzi natomiast na myśl francuską stolicę, w związku z czym miasto bywa określane mianem Paryża Północy.

Zabytki w Szczecinie
Najpiękniejsze szczecińskie zabytki to: Zamek Książąt Pomorskich, częściowo udostępniony do zwiedzania, Bazylika Archikatedralna Św. Jakuba, Ratusz Staromiejski – Muzeum Historii, Brama Portowa ,Filharmonia im. M. Karłowicza-uznana za najpiekniejsza w Europie ,Muzeum Przełomów,najstarsz kino na świecie-Pionier i inne.

Atrakcje w Szczecinie
Sporą tutejszą atrakcją wartą zobaczenia jest również port i odbywające się tu  żeglarskie święta. Ale najbardziej malowniczy i przyjemny zakątek Szczecina to Wały Chrobrego – zielone tarasy prowadzące ku Odrze, przy których stoi m.in. Muzeum Morskie oraz nowoczesna kolorowa fontanna. Każdy turysta powinien odwiedzić to miejsce. Atrakcją przyrodniczą jest natomiast przepiękne Jezioro Szmaragdowe i rosnąca opodal Puszcza Bukowa, a także atrakcyjna dla turystów Dolina Siedmiu Młynów z Jeziorem Głębokim .Polecamy także  podziemne trasy Szczecina.

Ostatnimi czasy Szczecin to miasto niekonwencjonalnych wydarzeń. To właśnie tu ma miejsce jeden z najznakomitszych festiwali jazzowych „Zmagania Jazzowe”, a na szczecińskich scenach podczas najstarszego w Polsce festiwalu teatralnego „Kontrapunkt” poszukuje się nowych wyzwań. Również w Szczecinie współcześni artyści malują rzeczywistość na swych płótnach prezentowanych w czasie najbardziej awangardowego festiwalu Malarstwa Współczesnego.

Źródło opisu: http://www.polskieszlaki.pl/szczecin.html

Przydatne linki:
www.szczecin.eu
www.booking.com